info@teknopaylasim.com

Araç Yol Yardım ve Oto Çekici

Teknoloji & Programlar

Araç Yol Yardım ve Oto Çekici

Günümüzde, insan yoğunluğu kadar araç yoğunluğu da artmaktadır. Buna bağlı olarak, araç yol yardım hizmetlerine duyulan ihtiyaç da giderek artmaktadır. Seyahat sırasında, araçlar beklenmedik şekilde yolda kalabilir ve acil yardıma ihtiyaç duyulabilir. Acil yol yardım hizmeti, yolda kalan araçlar için kurtarıcı bir hizmettir. Özellikle İstanbul’da, araç yoğunluğu çok fazla olduğundan yol yardım hizmetlerine olan talep de bir hayli fazladır. Şirketimiz, İstanbul’un her bölgesine, araç kurtarma konusunda hizmet sağlamaktadır. 

   Araç seyir halindeyken yakıt bitmesinden arızalanmalara kadar birçok olumsuz durumla karşılaşılabilir. Bu durumda, şirketimiz tarafından bölgeye, gerekli araç ve ekip sevkiyatı yapılır. Araç ister bireysel olsun ister ticari, ekiplerimiz sebebine göre uygun müdahaleyi yapmaktadır. Yakıt bitmesi gibi durumlarda yakıt takviyesi yapılmakta, arıza durumlarında ise gerekli hizmet sağlanmaktadır. Daha büyük sorunlarda ise, oto çekici yardımı ile aracın servise nakli sağlanmaktadır. 

  Oto kurtarma şirketimiz sayesinde, araçların yolda kalmasına bağlı olarak oluşabilecek tehlike ve sıkıntılar ortadan kaldırılmaktadır. Araçlarımız, her mevsime ve her arazi şartına uygun olmakla birlikte personelimiz de, araç kurtarma ve yol yardım konusunda üstün bilgiye sahiptir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir