info@teknopaylasim.com

Hairxr Saç Bakım Ürünlerini Nasıl Sipariş Verebilirim ?

Teknoloji & Programlar

Hairxr Saç Bakım Ürünlerini Nasıl Sipariş Verebilirim ?

Saç ve sakal gürleştirici serumlar için https://www.hairxr.com sitesine giriş yaptıktan sonra çıkan form da isminizi, soy isminizi, telefon numaranızı ve adresinizi ödeme istediğiniz kargo yöntemini, bulunduğunuz il ve ilçeyi girdikten sonra ürününüzü de sepete atarak sipariş verebilirsiniz.

Hairxr ürününün internet üzerinden online ödeme sistemi bulunmamaktadır. Bu yüzden kapıda nakit olarak ya da kapıda kredi kartı ödemesi olarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hairxr saç ve serum ürünleri ile birlikte saçınızı eski doğal formuna kavuşturabilir. Çok fazla dökülme ve seyreklenme yaşayan saçları eski haline getirebilirsiniz ya da doğuştan saçınızda genetik olarak gelen dökülmeler yaşanıyorsa ya da bir seyreklenme görülmeye başladıysa yaklaşık 30 gün içerisinde istediğiniz sonucu elde edebileceksiniz.

Özellikle saçların tepe kısımlarında seyrelmeler yaşayan ve sakalına istediği şekli veremeyecek kadar kısa ve seyrek olduğunu düşünen erkekler için hairxr saç ve sakal bakım serumu ile kişiyi tatmin edecek sonucu  30 gün düzenli kullanımın ardından sunmaktadır. Haixr.com üzerinden nakit ya da kredi kartı yöntemleri ile hizmet alabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir