info@teknopaylasim.com

Online Geleneksel Ürün Sipariş Sitesi

Teknoloji & Programlar

Online Geleneksel Ürün Sipariş Sitesi

Açık ve kapalı alanlara sahip olan Ganik Şekerleme firmamız, büyük ilgi gören geleneksel ürünlerin üretimine 65 yıldan fazla süredir devam etmektedir. Alanında deneyimli mühendislerimiz ve çalışanlarımız ile hijyen kurallarına dikkat ederek kuşburnu marmelatı üretimi yapıyoruz. Tüm üretimlerimizde aynı özveriyi ve kaliteyi sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Firma olarak önceliğimiz daima siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Hayran olduğunuz geleneksel tatları sofralarınıza güvenle ulaştırmak için çalışıyoruz. Şeker, keçi sütü ve karbonat üçlüsünün işlenmesi ile elde ettiğimiz süt reçeli tadına bayılacaksınız. Herhangi kimyasal bir işleme girmeden ürettiğimiz ürünümüzde kıvam artırıcı, katkı maddesi ve koruyucu yoktur. Ayrıca reçelin rengi tamamen doğal olup herhangi bir boya maddesi içermez.

Çeşitli gramlarda hem plastik hem de cam şişelerde satışa sunduğumuz tahin ürünümüzün kalitesine güveniyoruz. Pekmezle karıştırıp sofralarınızı süsleyeceğiniz ya da sade tüketerek saf tadına varabileceğiniz tahinlerimiz çok sağlıklıdır. İçeriğinde demir, kalsiyum, B1 vitamini ve fosfor bulunan tahinimizi satın almak için ganiksiparis.com sitemize giriş yaparak işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz. Siparişlerinizi değerlendirme alan ekibimiz, ürünlerinizi en kısa sürede kargoya vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir