info@teknopaylasim.com

Sağlıklı ve Doğal Dişler İçin Zirkonyum

Teknoloji & Programlar

Sağlıklı ve Doğal Dişler İçin Zirkonyum

Diş tedavisinde doğru yöntemin belirlenmesi, başarılı bir şekilde uygulanması hayati önem taşımaktadır. Bu anlamda diş yapınızı bağlı olarak en kaliteli olan yöntem Zirkonyum tedavisidir. Hem sağlıklı, hem de estetik anlamda doğal bir diş yapısı vaat etmektedir.

Zirkonyum yöntemi pek çok diş yapısı için uygundur. Diş tedavisi yaptırmak ihtiyacı duyduğunuzda kaliteli ve güvenilir bir Diş hastanesi belirlemeniz şarttır. Bunun için de www.dentaltermin.com tercih edebilirsiniz. Renk olarak sararmış dişlere rahatlıkla uygulanabilmektedir. Özellikle çok koyu dişlerde iyi sonuçlar vermektedir. Yapı olarak hafif çapraşık dişler için ideal bir tedavi yöntemidir. Normal beyazlatma yöntemleri ile rengi açılmayan dişlerde rahatlıkla uygulanabilmektedir. Bunun yanında aralarında boşluk olan dişlerde de kolaylıkla uygulanmakta ve başarılı sonuçlar alınabilmektedir.

Söz konusu yöntem alanında uzmanlaşmış diş doktoru tarafından yapılmalıdır. Merkezimizde her biri uzman hekimler görev yapmaktadır. Kliniğimizi ziyaret eden hastalarımızın durum tespitleri yapılarak en uygun tedavi yöntemleri belirlenmektedir. Hastaların görüşleri ve onayı alınarak en uygun fiyatlarla belirlenen diş tedavi uygulaması yapılmaktadır. Detaylar için bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir