info@teknopaylasim.com

Türkiye’nin Her Köşesine Sunulan Belgelendirme Hizmetleri

Teknoloji & Programlar

Türkiye’nin Her Köşesine Sunulan Belgelendirme Hizmetleri

Kaizen Sertifikasyon olarak İstanbul merkezli kurulan firmamız, tüm Türkiye’de ihtiyacı olanlara belgelendirme hizmetleri vermektedir. Firmalar için bazı standartların taşındığını gösteren belgelerin alınması çok önemlidir. Bu belgelerden biri olan ISO 9001 belgesi ile kalite yönetim sistemi standartlarına uygun olarak hareket ettiğinizi kanıtlamış oluyorsunuz. Bu belge ile kurumsallaşmanın, müşteri memnuniyetini sağlamanın ve daima iyileştirmenin ilk adımları atılmış olmaktadır.

Son dönemlerde sayısı artan tıbbi cihaz üreticilerinin gerekli standartlara uygunluğunu gösteren ISO 13485 belgesi de önemlidir. Tıbbi cihazların üretiminden pazarlanmasına ve satışına kadar özel şartların taşınması gerekmektedir. Satışa sunulan herhangi bir tıbbi cihazın müşteri memnuniyetini sağlaması ve talepleri karşılaması istenmektedir. Bu şartlar yerine getirildiği zaman ilgili kuruluşların saygınlıkları artacağı için satış oranları da yükselecektir.

Günümüzde İş Sağlığı Güvenliği terimi önemli bir yere sahiptir. İşçilerin ve ziyaretçilerin herhangi bir iş kazasına ya da meslek hastalıklarına uğramasını önlemek, onlara sağlıklı ve güvenilir bir çalışma ortamı kurmak için OHSAS 18001 belgesi alınmalıdır. Bağımsız belgelendirme kuruluşumuz tarafından denetlenen şirketlerin standartları taşıması ile bu belge verilmektedir.

Bizi tercih eden danışanlarımız için her zaman en iyisini düşünüyor ve planlıyoruz. Bağımsız bir belgelendirme kuruluşu olan firmamız, alınması gerekli belgeleri verirken detaylı denetimlerini aksatmamaktadır. Bu nedenle firmamızın çalışma disiplinine güven duyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir