info@teknopaylasim.com

Vaser Liposuction Yapılırke Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Teknoloji & Programlar

Vaser Liposuction Yapılırke Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Basit bir operasyon olan vaser liposuction işlemi için bizi tercih edebilirsiniz. Vücudun farklı bölgelerinde birikmiş olan fazla yağların yok edilmesi işlemidir. Merkezimizde meme dikleştirme ve bunun gibi daha pek çok estetik cerrahi operasyon işlemi yapılmaktadır.

Bu işlem için uzman ellere kendinizi teslim etmeli ve güvenilir olmayan merkezlerden uzak durmalısınız. Uzman ekibimiz vaser liposuction işlemi için lokal ya da genel anestezi kararını vermektedir. Genel anestezi durumlarında belli bir süre açlık gereklidir. Lokal için se bu durum söz konusu değildir. İşlem sonrası beklenmedik durumlarda uzmana başvurmanız şarttır. Operasyonun başarılı olması halinde beslenmeye dikkat edilmesi ve spor yapılması olmazsa olmazdır. Bu işlem ile fazla kilo ya da yağlardan kurtulsanız bile beslenme ve spor kültürünüzün oluşması çok önemlidir.

İşlem sonrasında herhangi bir morarma ya da kızarıklık söz konusu olmaz. Normal şartlarda ağrı ya da sızı gibi şikayetlerle karşılaşma riski çok azdır. Operasyon yapılan bölgede hafif ödemler oluşabilmektedir. Bunun dışında işlem bitimiyle birlikte 24 saat sonrasında normal yaşamınıza devam edebiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir