info@teknopaylasim.com

Yavuz Mühendislik İle Kalite Standartlarınız Kontrol Altında

Teknoloji & Programlar

Yavuz Mühendislik İle Kalite Standartlarınız Kontrol Altında

Firmalar için kalite belgeleri hep bir problem olmuştur. İlgili kişilerin tecrübesizliği, şirket yapısının bu standartlara uygun olmayışı, çalışan personelin ek bir iş gelmesi korkusuyla uzak durması gibi sebepler standartların uygulanmasını ve belgelerin alınmasını zorlaştırmaktadır. Bunlar artık mazide kaldı. Yavuz Mühendislik ve Danışmanlık yıllar öncesine dayanan tecrübesi ve her biri konusunda uzman ekibi ile sizin bu sorunlarınıza çözüm bulacak.

Kalite standartlarının şirketinize uygulamak, sürekliliğini sağlamak istiyorsanız hemen harekete geçebilirsiniz. En başta müşterilerinizin ya da tedarikçilerinizin en çok talep ettiği ISO 9001 belgesi olmak üzere istediğiniz tüm belgeleri almak artık çok kolay.

 Şirketinizin yapısı ne olursa olsun mühendis, İSG uzmanı, Tekniker ve diğer elemanları ile uzman kadrosunu tamamlayan şirket, standartları sizin yapınıza entegre edecektir. Sadece bir değil birden fazla belge de almanız mümkündür. Buradan öğrenebileceğiniz  CE belgesi, TSE belgesi, OHSAS 18001 diğer alabileceğiniz belgelerden bazılarıdır. Daha detaylı bilgiyi https://www.isocebelge.com adresinden bulabilirsiniz. Firma ile iletişime geçerek toplantı talep edebilir ya da adreslerini ziyaret edip firmayı yerinde inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir