Pts. Oca 20th, 2020

Tekno Paylaşım

Teknoloji Bloğu

Aydınlatma Sektöründe Öncü Firma: Mikro Aydınlatma

Aydınlatma sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan www.mikroaydinlatma.com , mekanlarınızın duvarlarına renk katan başta aplik aydınlatma ile bir çok kategoride ürün ile hizmet sunmaktadır. Uzun yılların tecrübesi ile müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunmaktadır. 

Tarihçe 

Aydınlatma türlerinden olan ray spot aydınlatma, sarkıt aydınlatma ve lineer aydınlatma gibi bir çok ürün grubunda hizmet veren firma 1974 yılında Nuri Macit tarafından kuruldu. İlk kurulduğunda ismi Öznur Aydınlatma idi. İstanbul Karaköy’ de kurulan firma kaliteli hizmet anlayışı ile 2000 yılında Çizgi Teknik Aydınlatma ismini aldı. Ardından 2014 yılında çeşitli projelerde Mikro Aydınlatma ismi ile yer aldı.

Çizgi Teknik Aydınlatma, mikro markası ile ürün çeşidini ve bayilik ağını ulusal ve uluslararası alanda artırmayı başardı. Mikro aydınlatma birçok kaliteli marka ve şirketlerle çalışmaktadır. Farklı ürün gruplarında birçok marka yer almaktadır.

Misyon

Kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmak.- Profesyonel ekip ile kalite hizmet vererek işin hakkını vermek.- Geniş yelpazede ve çeşitli fiyat aralıkları ile hizmet vermek.- Karanlıkları aydınlatan güneş gibi mekanları ve geleceği aydınlatmak.

Ürün Çeşitleri 

Aplik Aydınlatma : Ema mini, Ema mix, Ema soft, Ema vet ve daha bir çok çeşit- Lineer Aydınlatma: Porte flap, Collet miss, Porte Feral Lineer Led ve daha bir çok çeşit- Ray Spot Aydınlatma : Mars, Eddy ,Saturn ve daha fazlası- Sarkıt Aydınlatma: Fog, Tube Led Sarkıt, Venus gibi bir çok çeşitDiğer ürün çeşitleri için firmanın sitesini ziyaret edebilirsiniz.