info@teknopaylasim.com

Kediler İçin Mama seçimi

Teknoloji & Programlar

Kediler İçin Mama seçimi

Kedinizi kısırlaştırdığınız ve kediniz yemek yemeyi bırakıyorsa nd kısır kedi maması ile kedinizin yemek yeme konusundaki inadını kırabilir ve kedinizin kilo almasını sağlayabilirsiniz. Kediler, psikolojik olarak kendilerini iyi hissetmediklerin yemek yemezler ve kilo kaybederler.

Kilo kaybeden kedilerin sağlığı da çok hızlı bozulur. Bu nedenle yemek yeme konusunda inat eden kediler için düşük tahıl içeriği ve yüksek tavuk içeriğine sahip olan, nar ile tatlandırılmış kedi maması tercih edebilir ve kedinizin kilo almasına katkı sağlayabilirsiniz.

Kedilerin sağlıklı ve dengeli beslenmesi için tercih edebileceğiniz kısır kedi mamaları düşük tahıl oranı ile bağırsak sağlığını korur, yüksek tavuk içeriği ile de kedinizin yeterli ve düzenli beslenmesini sağlar.

Köpek Mamaları

Köpeklerin yemek yeme konusundaki inatlarını kırmak için nd kuzu etli köpek maması tercih edebilirsiniz. Yüksek kuzu eti içeriği ile köpeklerin koku hassasiyetine hitap eden ve köpeklerin çok sevdiği bir mama türü olması köpeğinizin sağlıklı beslenmesini sağlıyor. Kuzu etli köpek mamaları için bu linke göz atabilirsiniz.

Mama konusunda seçici olan köpekler bir kokudan hoşlanmadıklarında veya mama içeriğinde yer alan bir tahıldan haz etmediklerinde o mamayı asla yemezler. ND kuzu etli köpek maması bu konuda köpeklerin hayır diyemediği mama türlerinden biridir.

Kuzu eti içeriğinin fazla olması köpeklerin bayıla bayıla yediği bir mama olmasını sağlamış. Her köpek sahibinin mutlaka satın alarak köpeğini beslediği nd kuzu etli köpek maması tahıl içeriği ile köpeklerin ihtiyaç duyduğu posanın oluşmasını sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir