Pts. Oca 20th, 2020

Tekno Paylaşım

Teknoloji Bloğu

Kolay Basım İşlemleri İçin E Dijital Baskı

dijital baskı

E dijital baskı olarak bizler bütün basım işlemlerinizi online matbaa yöntemi ile kolayca hazırlıyoruz. Tüm basım ve Örümcek Stand işlemleri için https://edijitalbaski.com web adresinden yardım almanız mümkün. Bizlerle iletişime geçerek tüm basım işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Kılınız bile kıpırdaman basım işlemleriniz hallolması sanırım sizin için oldukça iyi olurdu. Biz sizlere bu hizmeti vaat ediyor ve sunuyoruz. Tek yapmanız gereken bizlere tasarımınızı yollamak. Tasarımınızı uygun bir format haline getirip bizlere ulaştırmalısınız. Formatınızın çalışır durumda olması önemlidir. Açılmayan bir formatı hayata geçirmek zor olabilmektedir.

Baskı İşlemlerinizde Büyük Kolaylık Sağlıyoruz

Tüm baskı işlemlerinizi sizleri hiç yormadan tamamlıyor ve sizlere yolluyoruz. Öncelikle bizlere yolladığın tasarımınızı inceliyoruz. Sizlere yaptığımız istişareler sonucunda ortak bir karar alıyor ve bu fikri hayata geçirmek üzere çalışmalara başlıyoruz. Sonrasında Dijital Baskı işleminizi büyük bir titizlikle uygulamaya başlıyoruz.

Aldığımızın siparişi son derece titiz bir çalışma ile tamamlıyoruz. Uzman ekibimiz ile sorunsuz bir iş çıkartıyor ve siparişinizi en hızlı şekilde tamamlıyoruz. Sonrasında sizlere tamamlanan siparişinizi yolluyoruz. Hem de ücretsiz kargo ile.

Ücretsiz kargo ile elinize ulaşan tasarımınızı beğenirseniz kullanmaya başlayabilirsiniz. Beğenmemeniz durumunda siparişiniz iade garantisindedir. Beğenmediğiniz siparişi aynı şekilde geri yolluyor ve sizlerin söylemleri doğrultusunda yeniden harekete geçiyoruz. Tüm bu avantajlı hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek.