info@teknopaylasim.com

Kredi Kartı Limit Yükseltme Ve Düşürme İşlemleri

Teknoloji & Programlar

Kredi Kartı Limit Yükseltme Ve Düşürme İşlemleri

Kredi kartı kullanımları ve yeni kredi başvuruları başvurularının 1 ila 2 sene öncesine göre bile ciddi oranda artmış olduğu, her geçtiğimiz gün içerisinde de daha da artmaya devam ettiği süreçler içerisindeyiz. Tabi ki bu artış beraberinde ziraat bankası kartı şifresinin unutulması durumunda ne yapabilirim, kredi kartıma limit koyabilir miyim, nasıl kredi kartı başvurusu yapabilirim gibi çeşitli soruları ön planda çıkartmaya başladı.

Belirli aralıklarla piyasaya sunulan farklı nitelikler ve kampanyalar sunan kredi kartları da insanları kredi kartı kullanımına iten önemli sebepler arasında yer alıyor. Dikkatsiz bir kullanımın önüne geçmek amaçlı ise kredi kartınıza limitini yükseltebilir veyahut limit düşürme işlemleri yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Limit Yükseltme İşlemi Nasıl Yapılır?

 

Öncelikli olarak belirtmemiz gerekiyor ki yükseltmek istediğiniz limit oranı 5.000TL ve üzeri ise limit arttırma işlemini, hafta içi çalışma saatleri içerisinde banka şubesine giderek gerçekleştirebilirsiniz. 5000TL altı limit yükseltme işlemlerinizi ise farklı yöntemler ile gerçekleştirebilirsiniz.

-Bankanızın müşteri hizmetlerini arayabilir ve 5000TL üzeri olmayacak şekilde limit yükseltme talebinde bulunabilirsiniz. İşleminiz görüşme esnasında gerçekleştirilecektir.

-Bankanızın bireysel internet bankacılığı veyahut mobil bankacılık seçeneklerini kullanabilir ve kredi kartlarınızın bulunduğu menü kısmında kredi kartı limit yükseltme talebinde bulunabilirsiniz. Limit yükseltme talebiniz kısa süre içerisinde değerlendirilerek, size geri dönüş yapılacaktır.

-ATM’ler üzerinden limit yükseltme talebinde de bulunabilirsiniz. Aynı şekilde, talebiniz değerlendirme sürecine girecektir. Bu konularda daha bir çok bilgiye  https://www.kredivepara.com web adresinden ulaşabilirsiniz.

Kredi Kartı Limit Düşürme İşlemi Nasıl Yapılır?

 

Kredi kartı limit düşürme talebiniz bir değerlendirme sürecine girmeyip direk onaylanacaktır. Bu durumu göz önüne bulundurarak;

-Müşteri hizmetlerini arayabilir ve limit düşürme talebinizi iletebilirsiniz..

-Bireysel internet bankacılığı veyahut mobil bankacılık yoluyla limit düşürme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

-Limit düşürme işleminden belirli bir süre sonra tekrar limit yükseltme talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir