info@teknopaylasim.com

Led Ekran Kiralama

Teknoloji & Programlar

Led Ekran Kiralama

Caddelerde, meydanlarda portatif ekranlar ile reklamınızı yapmanızı sağlayan kiralık led ekran ile daha etkili ve daha hızlı sonuçlar alabilir, daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Ticari hayatta yer alan birçok büyük firmanın tercih ettiği led ekranlar portatif olduklarından dolayı şehrin merkezi konumlarına konumlandırılabiliyor. Hedeflerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlayan bu sistem için minimal bütçeler ayırmanız yeterli oluyor. Kiralma işlemleri için burayı ziyaret edin.

Ülkemizde reklamını yapmak isteyen siyasi partiler, kurum ve tarafından kullanılan ve yaygın olarak tercih edilen led ekranlar, lokasyonuna göre kitlelere hitap etmenizi sağlıyor.  Portatif led ekranların sizlere sağladığı bir diğer avantaj ise kulaktan kulağa ve ağızdan ağıza reklamın temelini oluşturmasıdır. Bu yöntem ile hedeflediğiniz kitleden daha büyük bir kitleye hitap edebiliyorsunuz.

Led TV’ ler

Reklam dünyasının en önemli aracı haline gelen led TV, toplumsal alanda reklamınızı yapabileceğiniz en etkili yöntemdir. Glass Led ekran, stadyum led ektan, mobil led ekran, totem led ekran, curved led ekran, filexible led ekran, cephe led ekran, avm led ekran gibi farklı modellere sahiptir. Farklı modeller ile dilediğiniz her alanda ı yaptırabiliyorsunuz.

İnsanların kalabalık olarak bir arada bulunduğu her alanda reklamınızı yapabileceğiniz led ekranlar görsel olarak etkili reklam yöntemlerinden biridir. İnsanların görsel olarak bilinçaltına hitap eden reklamlar için tercih edilen led ekranlar günümüzde her yerde görmeye alıştığınız ve firmaların tercih ettiği sistemler haline gelmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir