Pts. Oca 20th, 2020

Tekno Paylaşım

Teknoloji Bloğu

Ofiscim.com: Ofis Mobilyaları İçin Doğru Adres

Ofiscim.com, çalışanların ofis malzemelerini, öğrencilerin ise kırtasiye malzemelerini temin edebilecekleri en güvenilir e-ticaret sitelerinden biridir. Bünyesinde her türlü ofis ve kırtasiye malzemesine yer veren ofiscim.com, piyasanın en kaliteli ürünlerini alıcılarına sunmaktadır.

Genellikle telli dosyalar, fotokopi kağıtları, kartuşlar, tonerler, boyalar, flash bellekler, bilgisayar ve telefon aksesuarları gibi yüzlerce farklı ürünü envanterinde bulunduran Ofiscim, aynı zamanda gıda ve temizlik malzemelerini de alıcılarına sunmaktadır. Özellikle de ofisler için ihtiyaç olan bu malzemeler arasında birçok temizlik ürünü ile beraber bardaklar, kahveler, çaylar ve soğuk içecekler de bulabilmek mümkündür.

En Kaliteli Ofis Mobilyalarını Ofiscim’de Bulabilirsiniz!

Ofiscim.com, adından da anlaşılacağı üzere her türlü ofis kırtasiye malzemelerini temin edebileceğiniz bir kuruluştur. Bu kapsamda ofis mobilyalarını da alıcılarına sunan Ofiscim.com, çalışma masalarından misafir koltuklarına, ofis dolaplarından kitaplık ve koltuklara varana kadar ter türlü mobilya ihtiyacını karşılayabilmektedir.

Ofiscim bünyesindeki ofis mobilyaları bu kadarla sınırlı kalmazken, ortopedik ofis ürünleri, bayrak ve flamalar, çeşitli aydınlatma ürünleri de yine bu siteden temin edilebilmektedir.

Tüm Mobilyalar Kısa Sürede Adrese Teslim!

Ofiscim.com, müşterilerinin talep ettiği ve satın aldığı tüm ofis mobilyalarını en kısa sürede adrese teslim edebilmektedir. Genellikle anlaşmalı kargo firması ile çalışan Ofiscim, diğer tüm kategorilerde olduğu üzere mobilya kategorisinde de ücretsiz kargo imkanı sunabilmektedir. Üstelik tüm bu siparişleri 1 ila 3 iş günü içerisinde teslim edebilmektedir.