info@teknopaylasim.com

Pike Takımları

Teknoloji & Programlar

Pike Takımları

Yatak odalarının vazgeçilmesi olan ve yatak örtüsü olarak, istediğinizde üzerinize örttüğünüz pike takımı; iki adet yastık kılıfı, bir adet çarşaf ve bir adet yatak örtüsünden oluşuyor. Pamuklu kumaşlardan üretilmiş olan pike takımları size iyi bir uyku imkanı sağlarken pamuklu olması nedeni ile de çekmez ve küçülmez. Pike ürünleri incelemek ve daha fazla bilgi almak için https://www.isatekstil.com.tr/pike-takimi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Nefes alabilen kumaşlardan üretilen pike takımı hem uzun ömürlü teksti ürünleri olarak hem de kaliteli tekstil ürünleri olarak kullanılan yatak odası eşyalarıdır. Her yatak odasında yer alan ve kullanışlılık açısından fonksiyonel olan pike takımı uyku sırasında sizlere ideal şartların oluşması için yardımcı olur.

Pamuklu kumaştan üretilen ve terlemenizi önleyen pike takımı aynı zamanda cilt sağlığınızı da koruyan özelliklere sahiptir. Ranforce kumaştan üretilen ve uzun ömürlü olması ile bilinen pike takımları evinizin vazgeçilmezleri arasında yer alır.

Kumaş Türleri

Pamuklu kumaş türü olarak bilinen ranforce kumaş türü, iplik dokuma ile üretilen ve cm2 de 57 adet iplik bulunduran çok kaliteli bir kumaş türüdür. Tüm tekstil ürünleri neredeyse ranforce kumaş ile üretilmekte ve kullanılmaktadır.

Nefes alıp verebilen, yüzde 100 pamuklu olma özelliğine sahip olan ranforce kumaş türü, günümüzde hem ekonomik hem de uzun ömürlü olan bir kumaş türü olarak kullanılmaktadır. Yıkandığında çekerek küçülmemesi için +- 5 cm çekme payı bırakılarak üretilen kumaş bu özelliği ile yıkandığında küçülmez ve ideal boyutlarında kalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir