info@teknopaylasim.com

Plak Koleksiyonu

Teknoloji & Programlar

Plak Koleksiyonu

Plak koleksiyonu yapanlar, plak alanlar, plaklara gereken değeri verenler için orijinal bir plağa ulaşmak ve plak arşivlerini genişletmek çok özel bir duygudur. Orijinal plakları bulmak, sağlam olan plaklara sahip olmak günümüzde çok zordur. Plak alım satımı yapan sahaflar, antikacılar ve plakçılar bu konuda yardım alabileceğiniz ve istediğiniz plağı kolayca bulabileceğiniz yerlerdir.

Özellikle Kadıköy taraflarında çok fazla bulunan plakçılar ve antikacılara uğrayarak aradığınız eski bir plağı bulabilir, çok değerli eski bir plağı satın alabilir ev plak arşivinize değer katacak bir plak ile karşılaşabilirsiniz.

Plaklar, günümüzde çok değerli olan müzik unsurları olmakla birlikte manevi anlamda çok değerli olan ve koleksiyonları yapılan değerli eşyalardır.

İkinci El Kitap Pazarı

Eski basım kitap alım satımı yapanlar, ikinci el kitap alanlar, değerli kitapları arşivlerine eklemek için çalışmalar yapanlar için ikinci el kitap satışı yapan sahaflar, antikacılar ikinci el kitap pazarında çok önemli bir yere sahiptir.

Ellerinde bulunan eski kitapları değerinde satmak isteyenlerinde uğrak noktası olan ikinci el pazarının önemli değerleri olan sahaflar günümüzde çok az sayıda olan ve aradığınız eski basım kitapları bulabileceğiniz yerlerdir.

Kadıköy ilçesinde bulunan ikinci el kitap satışı yapan sahaflara uğrayarak çok eski basım kitapların orijinallerini bulabilir, elinizdeki eski kitapları değerine satabilir veya koleksiyonunuzu zenginleştirmek için eski kitaplara ulaşabilirsiniz. İkinci el kitap alım ve satımı yapan sahaflar ve antikacılar  günümüzde eski kitapların alım ve satımının yapıldığı yerlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir