Pts. Oca 20th, 2020

Tekno Paylaşım

Teknoloji Bloğu

Teknik Eğitim İçin En Doğru Adres

Eğitim almak herkesin hakkı. Eğitim bizlere anayasal düzeyde tanınmış temel bir haktır. Herkes istediği eğitimi almakta özgürdür. Eğer sizin ilgi alanınız daha çok teknik konular ise Biladim Teknik Eğitim Merkezi sizler için en doğru adres. Biladim Teknik Eğitim Merkezi birçok teknik alanda kurslar ile siz değerli öğrencilerine hizmet vermektedir.

Biladim Teknik Eğitim Merkezi  Autocad Kursu  gibi birçok kişinin ilgi duyduğu kursları bulmanız mümkün. 2005 yılında hizmete başlayan Biladim Eğitim Merkezi bilişim sektöründe uzman eğitmen kadrosuyla eğitim hayatına başlamıştır. O günden bugüne giderek artan kurslarında mimari, makine, inşaat, yazılım vb alanlarda derslere yer verilmiştir. Autocad kursu detayları için www.biladim.com/kurslar/autocad-kursu adresini ziyaret ediniz.

Biladim Teknik Eğitim Merkezi

Biladim Eğitim Merkezi sektördeki öncü kuruluşlardan olup adını duyurmayı başarmış sayılı eğitim merkezlerinden biridir. Bu doğrultuda kursları başarı ile bitiren öğrencilere kurs sonunda sertifika verilmektedir. Bu sertifikalar M.E.B. onaylıdır ve ayrıca uluslararası alanda da geçerlidir Örneğin alınan bir 3d max Kursu sertifikası uluslararası alanda dahi geçerlidir.

Biladim Eğitim Merkezi kurumsal eğitim ihtiyaçlarınız için her şeyi düşünen uzman bir eğitmen kadrosu ile sizler için çalışmaktadır. Alanında fark yaratan projeler ile kurslarına daha da değer katan Biadim Eğitim Merkezi her daim Kursiyerleri için emek harcamaktadır.

Sizler de teknik alanda eğitim almak istiyor ve doğru eğitim alabileceğiniz işinde uzman bir teknik eğitim merkezi arıyorsanız Biladim Teknik Eğitim Merkezi tam da sizler için oluşturulmuş bir kurum. Teknik eğitimin bir numaralı adresi olan Biladim Eğitim Merkezi’nden eğitim almak için iletişime geçebilirsiniz.