info@teknopaylasim.com

Uzun Ömürlü Yağmur Suyu Izgaraları

Teknoloji & Programlar

Uzun Ömürlü Yağmur Suyu Izgaraları

yağmur suyu ızgaraları

Yağmur suyu birikmesini önleyen ve hızlı bir şekilde tahliye imkanı sağlayan Yağmur suyu ızgarası, kimyasal aşınmaya, paslanmaya ve asit – baz tepkimelerinden oluşan korozyona karşı dayanıklı oldukları için uzun ömürlüdür. Ekonomik fiyatlara temin edebileceğiniz yağmur suyu ızgaraları metal, polikarbon, polietilen gibi farklı malzemelerden üretilmektedir.

Farklı renklerde üretilen ızgara türleri aynı zamanda uygulanacak alanın ölçülerine göre genişlik ve uzunluğa sahip olacak şekilde tasarlanırlar. Kullanacağınız zeminin malzemesine göre uyumlu olan ızgara türlerinin montajı da oldukça kolaydır. Evinizde, kapı önünde, yol kenarında, parklarda, meydanlarda, caddelerde kullanılan yağmur suyu ızgaraları yağmur suyunun birikmesini önleyerek hızlı bir şekilde tahliye edilmesine katkı sağlarlar.

Mutfaklar İçin Profesyonel Süzgeçler

Profesyonel mutfaklarda oluşan atık sularının drenajını sağlayan endüstriyel mutfak süzgeçleri, şık tasarımlara ve farklı ölçülere sahiptir. Bağlantı ağız ölçülerine göre seçim yapılması gereken süzgeçlerde dikkat etmeniz gereken en önemli özellik tava genişliğidir. Tahliye edilecek atık sular ilk olarak tava içerisinde birikeceği için tava ölçülerine dikkat etmeniz çok önemlidir. Şu siteden ürünleri incelemeniz mümkün.

Mutfak zemini ile aynı kotta montajı yapılan süzgeçlerin montajı da oldukça kolaydır. Mutfak zemin malzeme türüne göre kolay bir şekilde uygulanabilen malzemeler olan süzgeçler profesyonel mutfaklar için hayat kurtarıcı ögelerdir. 210*210*45 mm den 210*2504*145 ölçülerine kadar geniş bir ölçü yelpazesine sahip olan süzgeç modellerini seçerken paslanmaz olmasına ve dayanıklı olmasına dikkat etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir